DANIŞMANLIK VE DİZAYN

Artek proje mühendisleri anahtar teslimi proje yönetimi için gerekli tüm hizmetlerde danışmanlık ve dizayn hizmetleri sağlamaktadır.

Makinenizin İmalat , Kurulum ve Kullanım Süresinin her aşamasında destek.

YENİLİKÇİ FİKİRLER. YENİLİKÇİ MAKİNELER.

Global rekabet ve hızlı bir evrim geçiren teknoloji ortamında kendinizi farklı kılmak zorundasınız. Müşterileriniz iş çevikliğini artıran, verimliliği optimize eden ve sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmalarını sağlayan yenilikçi çözümler , makineler ister. Bunların tümü için toplam maliyeti azaltmak amacıyla olası her yönteme başvururlar.

Makinenizin İmalat , Kurulum ve Kullanım Süresinin her aşamasında destek hizmetimizle tasarım, geliştirme ve dağıtım ile ilgili makine maliyetlerini düşürmek ve müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için daha iyi bir performans göstermenizi sağlayabiliriz. Endüstriyel kontrol sistem tasarımımız ve mühendislik çözümlerimiz size şunlarda yardımcı olur:

  • Makine ve ekipman maliyetlerinin ötesindeki değeri belirleme
  • Performansı artırma
  • Değişime hızla yanıt verme
  • Kârı artırma
  • Yenilikler yapma ve yeni müşterilerin ilgisini çekme

Size ister tek bir bileşen, ister tam bir sistem, ister özel danışmanlık sağlayalım, hedefimiz kişisel çözümler sunmaktır.

YAZILIM VE PROGRAMLAMA

İster Küçük,İster Büyük bağımsız makinelerin üreticileri için basit ve ekonomik bir mikro otomasyon çözümü sunuyoruz. Yazılım paketimiz, tam bir kontrol sisteminin programlanmasını ve yapılandırılmasını sağlar. Araçlarımız, hızla makineler tasarlamanıza ve geliştirmenize yardımcı olur.Allen-Bradley endüstriyel kontrol ürünlerimiz, ürünün tüm kullanım süresi boyunca, kendini kanıtlamış ve tahmin edilebilir performans sağlar. Makinenizin veya fabrikanızın verimliliğini ve performansını artırmak için güvenilir çözümler sunarız.Orijinal programlanabilir mantıksal kontrolörden (PLC) ölçeklenebilir, çok disiplinli ve bilgi destekli programlanabilir otomasyon kontrolörüne (PAC), ihtiyaçlarınıza uygun olan birçok kontrolör sunabiliriz.Kontrol sistemlerindeki uzmanlığını, Çimento, Mineral, Lastik, Kimya, Su & Çevre, Gıda sektörlerindeki proses kontrol deneyimleriyle pekiştiren proje mühendislerimiz, ihtiyaçlarınıza özel yazılım çözümleri sunmaktadır

MODERNİZASYON

İşletmenizde üretimlerine ve parça desteğine son verilmiş eski kontrol sistemleri kullanıyorsanız, bu sistemlerden kaynaklanabilecek potansiyel sorunlar her zaman aklınızın bir köşesini işgal eder.Karşılaştığınız bu tarz zorlukları aşmanıza yardım etmek için sektöre ve teknolojiye özgü uzmanlık sağlıyoruz. Daha az proje riski ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümlerle, kârlı, güvenli ve sürdürülebilir çalışma elde etmenize yardımcı oluyoruz.En kritik ekipmanlarınızı, en büyük risklerinizi ve dönüşüm seçeneklerinizi belirlemenize yardımcı oluruz. Birlikte çalışarak daha iyi bir performans elde etmenize, daha bilinçli iş kararları vermenize ve değişen pazar taleplerine daha hızlı bir şekilde yanıt verebilmenize imkan tanıyacak yükseltmeler planlayabiliriz. Sizlerle birlikte uygulama ihtiyaçlarınızla, bütçenize ve uzun vadeli hedeflerinizle uyumlu bir plan uygulamanıza yardım edebiliriz

SİSTEM ENTEGRASYONU

Artek için her kontrol sistemi tektir ve kendine özeldir. Kapsamlı uygulama ve test ekipmanlarıyla desteklenen, proje mühendislerimiz, projelerde ihtiyaç duyulacak özel fonksiyonları, laboratuarımızda uygulamalı olarak geliştirirler.Mevcut Projenizin elektrik, enstrümantasyon, Otomasyon,kontrol, bilgi ve güvenlik unsurlarından sorumlu olan ana otomasyon yükleniciniz olarak hizmet verebiliriz. Tüm mühendislik faaliyetlerini belirleyebilir ve bir uygulama planı geliştirebiliriz.

SAHA DESTEK HİZMETLERİMİZ

Makinenizde veya Kontrol sisteminizde ortaya çıkabilecek arıza ve istenmeyen durumlardan en az kayıpla kurtulmanız için, arıza teşhis & giderme, test, programlama, simülasyon konularında bilgi ve ekipman yönünden donanımlı mühendislerimizle, en hızlı şekilde destek vermeye hazırız.Artek Otomasyon ihtiyaç duyduğunuz her an telefon ve elektronik ekipman seviyesinde size esnek seçeneklerin içinde olduğu destek sunar.

EĞİTİM

Personelinizin eğitimli olması, üretiminizin kesintisiz sürdürülmesi kadar, mevcut sisteminizde iyileştirmeler yapabilmenize ve daha neler yapılabileceğini bilmenize yardımcı olacaktır.Endüstriyel iş gücü, daha önce hiç olmadığı kadar baskı altındadır. Verimli bir şekilde tasarlanmaları, çalıştırılmaları ve korunmaları gereken sistemler artık birbirine daha fazla bağlıdır ve daha karmaşıktır. Roller ve sorumluluklar artmıştır ve daha farklı beceriler gerektirmektedir. Bu ihtiyaçların giderilmesine yardımcı olmak için gerektiği yerde ve gerektiği zaman eğitim sağlayabiliriz.