HAKKIMIZDA

AG Kumanda,Proses kontrol ve otomasyon sistemleri konusunda Makine imalatçıları için anahtar teslimi çözümleri üreten Artek Otomasyon Günümüzde teknolojinin hızla gelişmesi, gelişen teknolojinin ihtiyaç ve gereksinimlerimizin belirlenmesi sonrasında sadece ürün değil, ürünlere hizmet ve uzmanlığımızı da ekleyerek oluşan size özel otomasyon çözümlerinin Satış,Montaj Devreye Alma Teknik servis ve Teknik destek hizmetlerini yürütmekteyiz.

Artek Otomasyon kurulduğu 2015 yılından bu yana, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutup, en iyi çözümü, en iyi fiyatla birleştirerek optimum fayda sağlama çabası içerisinde olmuştur.

Belli kalıplarla, sınırları çizilmiş ürünleri proje ve ihtiyaçlara uyarlamak yerine, müşterilerimize özel çözümlerle, müşterimize özel üretim yapabilme imkânı sunabilmekteyiz. Bu sayede teknolojiyi kişiselleştirip, teknolojinin size ayak uydurmasına olanak sağlayabilmekteyiz.

Alanında uzman kadromuz ile müşterilerimizin kolay ulaşabildiği, hızlı dönüş sağlayabildiği ve en önemlisi memnun ayrıldığı bir yapı üzerinde ilerlemeyi en önemli vazifemiz olarak görüyoruz. Bu çerçevede projenin oluşmasından entegrasyonuna ve devreye alınmasına kadar yardımcı olup müşterilerimizin her zaman yanında yer almaya özen gösteriyoruz.

Birçok başarılı projelere ve ilklere imza atan Artek Otomasyon,

Tüm süreçlerde, müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenilir ve aranan firma olmayı,Sektöre ait, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi ve uygulamayı,Kalite sistemleri çerçevesinde tüm çalışanların daha yetkin ve yeteneklerini en üst seviyede kullanabilen kişiler haline gelmeleri için ekip çalışmasına önem vererek kalite düzeyini sürekli yükseltmeyi,Tüm çalışanlarda kalite, çevre ve iş güvenliği bilincini tesis etmeyi,Tedarikçi ve müşterilerinde güvene dayalı bir iş birliği içinde olmayı,Firmanızın Ürettiğiniz makinaların ve Türkiye’nin adını dünyaya daha çok duyurmak amacına hizmet etmek üzere, mevcut teknik, idari ve mali birikimlerimizi yurt dışına taşımayı,En uygun, en doğru ve en ekonomik çözümleri en hızlı biçimde üreterek daha sonra ortaya çıkabilecek uygunsuzlukların önüne geçmeyi,Başlanan her projeyi zamanında, en üst düzey tekniklerle projesine tam uyumlu, istenen kalitede ve bütçe sınırları içinde eksiksiz tamamlamayı,İçinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmayı,İş hacmini sürekli geliştirerek, ülke ekonomisine katkıda bulunmayı firma Politikası olarak belirlemiştir.

Sizlerin desteği ile sürekli büyümeye devam eden Artek Otomasyon bu başarısını verdiği hizmetlerle pekiştirip, bulunduğu pazarda en büyük oyuncular arasındaki payını daha da arttıracaktır.

Deneyimli mühendislerimizle, projenizin sistem dizaynından, devreye alma aşamasına kadar her adımı için çözüm sunabileceğimiz gibi, nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız ya da toplam çözüm almayı tercih ediyorsanız, projenizi anahtar teslimi tamamlayabiliriz.

Üretim ihtiyaçlarınıza önereceğimiz çözümler hakkında görüşmek isterseniz, satış mühendislerimizden ziyaret talep etmeniz yeterli olacaktır.

ÇÖZÜMLERİMİZ

Artek Otomasyon proje grubu, proses kontrol ve otomasyon ihtiyaçlarınıza, anahtar teslimi çözümler önerebileceğimiz gibi, projenin münferit etapları için bağımsız çözümler de sunmaktadır.

DAHA FAZLA
SEKTÖREL

Artek Otomasyon proje grubu, AG Kumanda,proses kontrol ve otomasyon ihtiyaçlarınıza, anahtar teslimi çözümler önerebileceğimiz gibi, projenin münferit etapları için bağımsız çözümler de sunmaktadır.

DAHA FAZLA
AG PANOLAR

AG Pano ve MCC’ler, devre tipikleri, pano yerleşim dizaynı, seperasyon ve koruma faktörleri, müşteri beklentileri doğrultusunda belirlendikten sonra, yüksek kalite standartlarında imal edilmektedir.

DAHA FAZLA